Lepi kokku kohtumine

Broneeri kohtumine ja saa rohkem teada, kuidas LeadsIN saab süstemaatilise ja kaasaegse lähenemisega Sinu äri kasvule kaasa aidata

 

APIFONICA

Konstantin

CEO

 
Oleme B2B SaaS teenuse müümisel LeadsIN-iga koostööd teinud mitu kuud. Pean tunnistama, et uute müügivõimaluste leidmine toimub heas tempos ja energilises keskkonnas. Mõnes Euroopa riigis on meie tegevusvaldkond rangelt reguleeritud, kuid sellegipoolest on nad suutnud äratada uutes klientides meie teenuse vastu huvi. LeadsIn’i meeskond analüüsis meie teenuseid põhjalikult, valmistas kiiresti ette vajalikud materjalid ja uute müügivõimaluste loomine algas juba teisel nädalal. Lisaks on LeadsIn olnud tootepõhiste muudatuste tegemisel väga operatiivne ning taktikalised muudatused SmartTel Plusi turunduskampaaniates on leidnud aset reaalajas. Koostöös LeadsIniga oleme leidnud eskmiselt  keskmiselt 8 uut müügivõimalust nädalas ja see arv kasvab! Kindlasti soovitan LeadsIn-i ka teistele ettevõtetele.
AVASTA OMA ÄRI TEGELIK POTENTSIAAL

Signe Zujeva

Meie seni edukaim uute müügivõimaluste loomise strateegia kombineerib resoneeruva sisu loomise, LinkedIn’i/emaili kampaaniad, iseteenindustunneli ja automatiseeritud standartsed müügiprotsessid. Meie süstemaatiline lähenemine aitab Sinu müügimeeskonna müügikohtumiste kalendri täita enne kui nad hommikul tööle jõuavad.
OLE AVATUD UUENDUSTELE JA SAAVUTA UUS TASE

Janek Tigane

Aastatepikkune kogemus nii müügimehe, müügidirektori kui ka ettevõtjana on pannud mind enim väärtustama toimiva süsteemi olemasolu. Pandeemia on 2020 aastal ootamatult tekitanud olukorra, kus traditsioonilised lähenemised müügis ei taga enam soovitud tulemusi ning ettevõtjad peavad äri kasvatamiseks või suisa elus püsimiseks leidma uusi toimivaid süsteeme. LeadsIN sai aasta tagasi alguse just minu isiklikust missioonist aidata ettevõtetel üles ehitada efektiivseid B2B müügisüsteeme, mis töötavad uskumatult hästi ka tänases ärikeskkonnas.
TÖÖTA TARGALT, MITTE KÕVASTI

Shubhanshu Chaturvedi

Praegusel tehnoloogiaajastul, mil iga päev luuakse uusi inimtöid lihtsustavaid tööriistu ja tehnikaid, tuleb olla lihtsalt piisavalt tark ja end oma konkurentide vastu hästi varustatud. Oma müügi- ja turunduskarjääri jooksul olen alati otsinud võimalusi teha oma klientide tööd kiiremaks ja lihtsamaks – usun, et protsesside automatiseerimine on tänase ärikeskkonna üks lahutamatu osa.

Falbrock OÜ, Tammepõllu tee 17, 74001 Viimsi

Email: info@leadsin.ee

Telefon: +372 58 58 09 05

Reg Nr. 12026140